Життя / Соціальний захист

Через технічну помилку киянам у жовтні прийдуть платіжки без врахування субсидії

КМДА
Життя/Соціальний захист/Через технічну помилку киянам у жовтні прийдуть платіжки без врахування субсидії
Зберегти
Вигляд
У Київській міській державній адміністрації попередили киян, що у жовтні отримувачам субсидій надійдуть платіжки за спожиті комунальні послуги, що не враховуватимуть субсидію.

Водночас, суму субсидії за жовтень перерахують і включать до платіжок за листопад. Тобто, громадянам, які за жовтень сплатять житлово-комунальні послуги у повному обсязі, буде здійснено перерахунок з урахуванням суми субсидії.

У Київській міськраді повідомляють, що у разі, якщо у киян виникне заборгованість за комунальні послуги за жовтень, то її буде ліквідовано коштом «подвійної» субсидії у листопаді.

«Якщо із тих чи інших причин громадянин не зміг оплатити комунальні послуги за жовтень у повному обсязі, через що виникла заборгованість, це ніяк не вплине на подальше призначення субсидії», — повідомив директор департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

Раніше в уряді повідомляли, що в Україні близько 7 мільйонів родин мають право на отримання субсидії.

Також зазначалось, що середній розмір субсидії для української родини складає 600-700 гривень.

Нагадаємо, що на засіданні уряду 19 жовтня ухвалили рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5%. Відтак, з 1 листопада вартість газу для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, 19 жовтня Кабінет міністрів України удосконалив порядок нарахування субсидії на сплату житлово-комунальних послуг. Так, відтепер субсидію будуть отримувати ті, хто має борги по ЄСВ з вини роботодавця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 5 способів утратити субсидію: як змінюється система надання державної допомоги

Раніше в уряді повідомляли, що відмова в отримання субсидії громадянам, які отримають дохід, що менший за мінімальну зарплату, є неправомірною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Бюджет-2019: дорога СБУ та дешевий уряд

На виплати субсидій громадянам для оплати комунальних послуг уряду може знадобитися додатково 7 мільярдів гривень.

Пов`язані новини