На сьогодні невідомо, чи прооперують українських військовополонених моряків Андрія Ейдера та Андрія Артеменка.
Про це Громадському повідомила мати полоненого моряка Вікторія Ейдер. За її словами, син скаржиться на болі у коліні, а в Артеменка проблема з очима — відшарування сітківки. 
Наразі батьки усіх 24 полонених моряків чекають в Одесі приїзду
резидента Петра Порошенка. Їх запросили для вручення орденів Богдана Хмельницького та сертифікатів на житло.
Водночас, батько ще одного моряка Віктор Сорока сподівається, до кінця травня хлопців повернуть додому.

Як ми повідомляли, прооперований український моряк Василь Сорока, який отримав поранення руки під час нападу в Керченській протоці, одужує.

15-17 квітня у Москві мають розглядати запобіжний захід.

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксирта пошкодило його. При виході з Керченської протоки російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ. Троє з них дістали поранення.

Після захоплення усіх українців взяли від варту на 2 місяці. Їх звинуватили у незаконному перетині кордону Російської Федерації в Чорному морі. 29 листопада українців вивезли до СІЗО Москви.

16 січня Лефортовський суд Москви продовжив термін тримання під вартою всім 24 полоненими українським морякам до 24 та до 26 квітня 2019 року.

Поділитись: