Рішення про те, що партія Святослава Вакарчука «Голос» буде балотуватись до Верховної Ради України, було прийняте ще перед першим туром виборів президента, що відбувся 31 березня.

Про це в інтерв’ю програмі «Нині вже» на Громадському заявив член політсили Ярослав Юрчишин.

«Фактично сама пропозиція долучитися до політичного руху і до політичної партії остаточно оформилась недавно. Це питання місяця-півтора. Тому до сьогоднішнього ранку, як і всі, остаточне рішення трималось в інтризі, а насправді рішення було прийняте фактично ще перед першим туром президентських виборів, єдине ми визначалися з тактикою», — розповів він.

Юрчишин також повідомив, що перевомини щодо приєднання до партії ведуться з чималою кількістю людей.

«Сьогодні ключове завдання було оголосити плани Святослава і плани тої команди, яка буде формувати політичну силу, тобто фактично основу роботи. Чи було завдання показувати людей, які вже відомі? Ні, не планувалося. Тому, що, якщо у них є бажання долучатись і співпрацювати — не важливо коли вони долучаться», — наголосив член партії «Голос».

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук 16 травня представив свою партію «Голос» та повідомив про намір йти з нею на парламентські вибори, що відбудуться восени 2019 року. Відповідаючи на питання Громадського, навіщо його він іде в парламент і в чому унікальність його партії, Вакарчук зазначив, що його мета — «змінили політичну культуру».

Раніше Вакарчук спростував інформацію про те, що він очолить партію Петра Порошенка на виборах в Раду.

28 січня лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук офіційно заявив, що не братиме участі у виборах президента навесні 2019 року. Після чого кандидат у президенти від партії «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Садовий нагадав Вакарчуку, що готовий з ним об'єднатися на парламентських виборах.

У жовтні 2018 року Вакарчук заявляв, що його не цікавить посада президента. Натомість він «зацікавлений у змінах у країні».

Поділитись: