Політична сила Святослава Вакарчука «Голос» наразі є на етапі реєстрації, і щойно вона буде офіційно зареєстрована, будуть озвучені донори партії.

Про це в інтерв’ю програмі «Нині вже» на Громадському заявив член політсили Ярослав Юрчишин.

«Вже зараз ведуться переговори і є домовленості із близько 10-12 підприємствами, які за українськими мірками можна назвати середньо-великими, але оскільки ці переговори ще в процесі, тобто ніхто з бізнесу не готовий інвестувати поки не з’явиться якесь політичне тіло, яке можна підтримати», — зазначив Юрчишин.

Він також запевнив, що серед донорів новоствореної політсили не фігуруватимуть прізвища українських олігархів.

Крім того, за словами Юрчишина, рішення про висунення партії на парламентських виборах було прийняте ще перед першим туром виборів президента, який відбувся 31 березня.

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук 16 травня представив свою партію «Голос» та повідомив про намір йти з нею на парламентські вибори, що відбудуться восени 2019 року. Відповідаючи на питання Громадського, навіщо його він іде в парламент і в чому унікальність його партії, Вакарчук зазначив, що його мета — «змінили політичну культуру».

Раніше Вакарчук спростував інформацію про те, що він очолить партію Петра Порошенка на виборах в Раду.

28 січня лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук офіційно заявив, що не братиме участі у виборах президента навесні 2019 року. Після чого кандидат у президенти від партії «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Садовий нагадав Вакарчуку, що готовий з ним об'єднатися на парламентських виборах.

У жовтні 2018 року Вакарчук заявляв, що його не цікавить посада президента. Натомість він «зацікавлений у змінах у країні».

Поділитись: