Життя / Здоров'я

Члени Нацради з питань науки закликали уряд та Раду сприяти поверненню Супрун на посаду

МОЗ
Життя/Здоров'я/Члени Нацради з питань науки закликали уряд та Раду сприяти поверненню Супрун на посаду
Зберегти
Вигляд
Члени наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки та технологій закликали уряд та Верховну Раду сприяти поверненню Уляни Супрун до керівництва міністерством охорони здоров'я.

Відповідний лист опублікувало МОЗ 12 лютого. Під ним стоїть 14 прізвищ.

У зверненні члени комітету висловлюють своє занепокоєння щодо відсторонення Супрун та вказують, що це призведе до блокування реформи медицини — «що є неприпустимим».

«Попри вкрай незадовільний стан справ у медицині, який успадкувала пані Супрун у своїх попередників, та постійні наклепи з боку тих, хто не зацікавлений у появі якісної та сучасної медицини у нашій державі, її команда наполегливо впроваджує системні реформи та антикризові програми», — зазначили у листі.

Члени наукового комітету також вказали, що Супрун запропонувала прогресивну модель для навчання лікарів, ефективну, на їхню думку, модель держзакупівлі ліків, тощо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Від свободи немає щеплень: як прихильники та опоненти Уляни Супрун мітингували біля адмінсуду (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що нині не може робити Супрун

Раніше в МОЗ зазначили, що судова заборона на виконання обов'язків міністерки охорони здоров'я Уляні Супрун блокує доставку ліків на суму понад 633 мільйони гривень у медичні заклади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи є за що звільняти Уляну Супрун?

Пов`язані новини