Центральна виборча комісія встановила результати позачергових парламентських виборів в окрузі №210. Народним депутатом обрано самовисуванця Бориса Приходька.

Як повідомляє прес-служба Комісії, сьогодні на засіданні ЦВК прийняла постанову «Про факти порушення виборчого законодавства окружною виборчою комісією з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 210 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року».

Також під час засідання на підставі протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців в ОВО № 210, зокрема уточнених, а також протоколів окружної виборчої комісії ОВО № 210 комісія встановила підсумки голосування в цьому окрузі, про що склала відповідний протокол.

Таким чином, ЦВК визнала обраним народним депутатом самовисуванця Бориса Приходька.

Нагадаємо, 16 серпня біля будівлі окружної комісії №210 зібралися молодики у масках, на поверх, де засідала комісія, кинули димову шашку.

Пізніше стало відомо, що ЦВК припинила повноваження окружної комісії №210, бо вона не надала протокол з результатами голосування до 12:00 16 серпня, як вимагала ЦВК. Тепер Центрвиборчком самостійно встановить результати голосування на цьому окрузі.

На окрузі №210 самовисуванець Коровченко перемагав іншого самовисуванця Бориса Приходька на 98 голосів. Однак Центрвиборчком зобов’язав перерахувати голоси на цьому окрузі, а згодом зобов’язав ОВК перевірити повторний підрахунок голосів.

Повний список депутатів Верховної Ради 9-го скликання можна побачити тут. В ньому лише немає переможця 210-го округу.

«Плівки Глазьєва»

Самовисуванець Сергій Коровченко, який попередньо перемагає на окрузі №210, фігурував у «плівках Глазьєва» — телефонних розмовах щодо захоплення українського Криму Російською Федерацією.

Записи оприлюднили під час судового процесу над Віктором Януковичем. Якщо вірити плівкам, радник президента Росії Сергій Глазьєв у розмові з депутатом Держдуми Костянтином Затуліним, яка відбулася в лютому 2014 року, стверджує, що «міністр юстиції Криму» Сергій Коровченко є людиною Віктора Медведчука й радить зберегти його на посаді.

Коровченко на посаді не лишився. Утім, за фактом цієї розмови українські правоохоронці проводили розслідування, однак офіційних претензій колишньому очільнику Головного управління юстиції Автономної республіки Крим не висунули. 

Поділитись: