Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Хуліганство» через димову шашку, яку кинули в приміщення окружної виборчої комісії №210 у Прилуках Чернігівської області.

Про це Громадському повідомили в поліції Чернігівської області.

Димову шашку кинули у приміщення виконкому Прилуцької міської ради, де засідала ОВК №210, у зв’язку з чим будівля була частково задимлена. За цим фактом поліція порушила справу за статтею 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу.

«На ОВК №210 між людьми періодично спалахують словесні конфлікти. Утім, на місці постійно перебувають поліцейські, які слідкують за публічним порядком і не допускають провокацій», — розповіли в поліції.

Нагадаємо, 16 серпня біля будівлі окружної комісії №210 зібралися молодики у масках, на поверх, де засідає комісія, кинули димову шашку.

Пізніше стало відомо, що ЦВК припинила повноваження окружної комісії №210, бо вона не надала протокол з результатами голосування до 12:00 16 серпня, як вимагала ЦВК. Тепер Центрвиборчком самостійно встановить результати голосування на цьому окрузі.

Згідно з даними сайту ЦВК, на окрузі №210 самовисуванець Коровченко перемагає іншого самовисуванця Бориса Приходька на 98 голосів. Однак Центрвиборчком зобов’язав перерахувати голоси на цьому окрузі, а згодом зобов’язав ОВК перевірити повторний підрахунок голосів.

Повний список депутатів Верховної Ради 9-го скликання можна побачити тут. В ньому лише немає переможця 210-го округу, бо там окружна комісія не встигла вчасно порахувати голоси

«Плівки Глазьєва»

Самовисуванець Сергій Коровченко, який попередньо перемагає на окрузі №210, фігурував у «плівках Глазьєва» — телефонних розмовах щодо захоплення українського Криму Російською Федерацією.

Записи оприлюднили під час судового процесу над Віктором Януковичем. Якщо вірити плівкам, радник президента Росії Сергій Глазьєв у розмові з депутатом Держдуми Костянтином Затуліним, яка відбулася в лютому 2014 року, стверджує, що «міністр юстиції Криму» Сергій Коровченко є людиною Віктора Медведчука й радить зберегти його на посаді.

Коровченко на посаді не лишився. Утім, за фактом цієї розмови українські правоохоронці проводили розслідування, однак офіційних претензій колишньому очільнику Головного управління юстиції Автономної республіки Крим не висунули. 

Поділитись: