Колишньому працівнику спецпідрозділу МВС «Беркут» повідомили про підозру у перешкоджанні мітингувальникам під час масових протестів у Києві на Майдані Незалежності у 2013 році.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

«Слідчими ДБР повідомлено про підозру колишньому начальнику відділу забезпечення масових заходів управління громадської безпеки ГУ МВС України в м. Києві у незаконному перешкоджанні проведенню 30 листопада 2013 року мирних зборів громадян на Майдані Незалежності в м. Києві», — йдеться у повідомленні.

Співробітники спецпідрозділу «Беркут» і військовослужбовці внутрішніх військ МВС України витіснили близько 300 учасників мітингу від Монумента Незалежності і пам'ятника засновникам Києва, за межі площі. З цієї причини активісти не могли провести свою мирну акцію.

Зараз вирішується питання про обрання запобіжного заходу колишньому правоохоронцю.

Раніше повідомлялось, що ДБР провело 4 слідчі експерименти у провадженні щодо організації умисних вбивств та заподіянні вогнепальних тілесних ушкоджень учасникам акцій протесту під час Революції гідності, зокрема у період 18-20 лютого 2014 року.

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику Справу Майдану, яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 97 людей (84 мітингувальників та 13 силовиків).

Поділитись: