Депутат від «Народного фронту» Андрій Іванчук заявив, що він допоможе відремонтувати дорогу до села Космач на Івано-Франківщині, але не фінансово. Президент Володимир Зеленський наполягає, що депутат пообіцяв виділити саме гроші.

На свої сторінці у Facebook Іванчук написав, що, як він зрозумів, Зеленський просив у нього «використати досвід» і допомогти переможцю від «Слуги народу», в окрузі якого знаходиться село, «правильно оформити документи, зробити проєкт і технічну документацію».

Проте під цим постом спочатку написав коментар глава Офісу президента Андрій Богдан, який уточнив, що президент мав на увазі саме фінансування робіт з боку Іванчука. Згодом коментар залишив і сам Зеленський.

«Ні, пан Іванчук, ви пообіцяли, тому фінансуйте», — написав він.

Нагадаємо, під час візиту до Івано-Франківської області Зеленський «попросив» Іванчука знайти 175 мільйонів гривень небюджетних коштів на ремонт дороги до села Космач Косовського району. Депутат пообіцяв допомогти.

Зазначимо, що ремонт доріг не входить до повноважень президента України, як і до повноважень народного депутата, обраного як за списками партій, так і на мажоритарному окрузі.

Село Космач розташоване у 89-му окрузі, де переміг кандидат від «Слуги народу» Володимир Тимофійчук.

Нагадаємо, раніше Зеленський назвав «хлопчиком» журналіста програми «Схеми».

Нагадаємо, 10 липня президент Володимир Зеленський вигнавсекретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка з наради зі словами «Exit… Іди гуляй, Господи». Перепалка між ними сталася під час обговорення будівництва лікарні в місті.

Годунок поскаржився, що раніше співзасновниками Бориспільської лікарні були місто і район 50/50, а потім глава Бориспільської РДА Олександр Туренко забрав у міста лікарню, і тепер лікарня не може фінансуватися з міського бюджету.

«Коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить», — відповів Зеленський Годунку, і прочитав з телефону, що той був засуджений за розбій із тяжкими тілесними ушкодженнями. Президент назвав чиновника «розбійником» і наказав йому вийти з зали.

Годунок у відповідь викрикнув «усі ми президенти», згадавши інавгураційну промову Зеленського, на що президент сказав: «Ти точно не президент. Бо у президента немає криміналу».

Хто такий Ярослав Годунок — у матеріалі Громадського.

Поділитись: