Депутат Микола Паламарчук звільнив свого помічника Ігоря Павловського після того, як Telegram-канал The Newsroom назвав його людиною, яка передавала гроші ймовірному організатору нападу на Гандзюк Сергію Торбіну.

Про це Громадському повідомив сам депутат Микола Паламарчук.

Він зазначив, що звільнив його для того, аби в Павловського був час на свій захист — «я його звільнив для того, щоб він захистив свою честь, гідність».

На думку депутата Паламарчука, після звільнення у Павловського буде вдосталь вільного часу, аби «займатися захистом своєї честі».

Також він ствердив, що не вірить у приченість свого помічника до нападу на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк.

Увечері 5 листопада Telegram-канал The Newsroom, який ведуть журналістки Тетяна Ніколаєнко і Оксана Денисова, повідомив, що слідство підозрює Павловського в передачі грошей ймовірному організатору нападу на Гандзюк Сергію Торбіну, але поки він не є офіційним підозрюваним.

Пізніше генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що 5 жовтня у медіа «витекла частина слідства», завдяки якому 12 людей (яких слідство розглядає як замовників) «отримали необхідну їм інформацію».

Раніше в поліції заявили, що зібраних доказів буде достатньо, аби довести вину замовників убивства Гандзюк.

Як повідомлялося, правозахисники вимагають відставки генпрокурора та глави МВС через смерть Гандзюк. Раніше на погоджувальній раді парламенту активісти та правозахисники вимагали створення тимчасової слідчої комісії для розслідування вбивства Катерини Гандзюк та нападів на інших активістів.

Раніше глава Нацполіції Сергій Князєв повідомив, що справу проти виконавців та організаторів нападу в найближчий час передадуть до суду.

Адвокатка Гандзюк розповіла, що замовники убивства Гандзюк можуть уникнути покарання, якщо до суду передадуть лише справу щодо виконавців.

4 листопада радниця міськголови Херсона Катерина Гандзюк померла у лікарні.

У Києві понад 500 людей вшанували пам'ять Катерини Гандзюк

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Її вбили»: в українських містах вшанували пам’ять херсонської активістки Гандзюк

Поділитись: