У позафракційного народного депутата Верховної Ради України Сергія Рудика виявили коронавірус.

Про це в етері «4 каналу» повідомила позафракційна депутатка Вікторія Гриб.

Гриб розповіла, що про позитивний тест Рудика на коронавірус їй повідомила лікарка.

Депутатка уточнила, що Рудик сидить перед нею у сесійній залі Верховної Ради. Особисто ж вона спілкувалася з ним 17 березня.

Наразі депутатка перебуває на самоізоляції.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

В Україні станом на ранок 25 березня зафіксували 113 випадків коронавірусної хвороби Covid-19: у Чернівецькій області виявлено 38 випадків, у Києві — 31 випадок, у Київській області — 22, Івано-Франківській — 5, Тернопільській — 4, у Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській — по 2, Житомирській — 2, у Волинській, Донецькій, Луганській, Одеській та Черкаській областях — по 1 випадку.

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: