Депутати Верховної Ради не підтримали проекти постанов про скасування результатів голосувань за законопроекти щодо судової та пенсійної реформи.

Під час ранкового засідання депутати Верховної Ради не підтримали проекти постанов про скасування результатів голосувань за законопроекти щодо судової та пенсійної реформи.

Так, жоден з чотирьох проектів постанов про скасування результатів голосування за про внесення змін до низки процесуальних кодексів в рамках судової реформи не набрав необхідної кількості голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ударили по термінах: як поправки до судової реформи загрожують розкриттю десятків резонансних злочинів.

Крім того, не набрав необхідних голосів проект постанови про скасування результатів голосування за внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не віком, а стажем: що треба знати про пенсійну реформу.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій зауважив, що ці голосування «відкривають шлях для підписання судової та пенсійної реформ».

Після цього він достроково закрив пленарне засідання парламенту «з технічних причин».

Нагадаємо, що у Верховній Раді під час обговорення закону про деокупацію Донбасу підпалили димову шашку

Раніше, під час засідання депутати прийняли законопроект №7164 про реінтеграцію Донбасу, який вніс президент.

Таким чином, Рада на рік продовжила закон про особливе місцеве самоврядування на Донбасі, але запрацює він після виведення військ РФ.

Також Рада у першому читанні підтримала закон №7163 Порошенка «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях у першому читанні».

Про те, чому було два президентських законопроекти читайте: За завісою деокупації: Як Порошенко й Турчинов домоглися продовження дії закону про особливий статус Донбасу.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile