Президент США Дональд Трамп заявив, що найкращим місцем для зустрічі з главою КНДР Кім Чен Ином був би «дім миру та свободи» на кордоні двох Корей.

Президент США Дональд Трамп заявив, що найкращим місцем для зустрічі з главою КНДР Кім Чен Ином був би «дім миру та свободи» на кордоні двох Корей.

Про це він написав у Twitter.

«Численні країни розглядаються для зустрічі (першою зустрічі Трампа та Кім Чен Ина – ред.). Проте чи не був би Дім миру та свободи на кордоні Північної та Південної Кореї найбільш репрезентативним, важливим та значимим місцем, ніж будь-яка третя країна?», — сказав Трамп.

За кілька тижнів, ймовірно, у травні, Трамп має зустрітися з лідером Північної Кореї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп гідний Нобелівської премії миру — президент Південної Кореї

Президент США Дональд Трамп обговорив з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном можливі дату та місце проведення зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином.

27 квітня глава КНДР Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном у демілітарізованій  зоні.

Лідер КНДР та президент Південної Кореї домовились, що до кінця року підпишуть договір, що формально покладе край Корейській війні, що тривала 1950-1953-го року.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін запропонував Північній Кореї об'єднати залізничні мережі двох країн.

Кім Чен Ин назвав зустріч «моментом початку нової історії ери і світу». Зустріч стала третьою після закінчення війни в Кореї, проте обидва попередніх саміти відбувалися в Пхеньяні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хороші речі відбуваються» — Трамп привітав зустріч лідерів КНДР та Південної Кореї

Поділитись: