Директор інституту серця Борис Тодуров має будинок, декілька квартир у Києві та задекларував 11 мільйонів гривень. Про це повідомило Bihus.info.

Родина Тодурових під Києвом має маєток на шість гектарів землі, з озером, будинком на 700 квадратів, гостьовим будиночком, соснами й власною електростанцією з сонячних батарей.

Формально земля і будинок — це подарунок дружині Бориса Тодурова. Ім’я дарувальника невідоме, утім відведенням землі під будівництво опікувалась донька Бориса Тодурова Наталія. Також у 2011 році дружина Тодурова стала власницею квартири на 100 квадратів у новобудові на Позняках. У 2016-му члени родини оформили на себе ще чотири об’єкти нерухомості.

Також у 2016 році в електронній декларації він задекларував 11 мільйонів. Додамо, що тоді він мав зарплатню в держінституті 173 тисяч на рік.

Видання Bihus.info також повідомило, що компанія ТОВ «Профі Ко», що належить зятеві Тодурова Анатолію Іванюк, отримала від державного Інституту під майже 15 мільйонів гривень за продаж шовних матеріалів. Зазначимо, що ці матеріали МОЗ закуповує для медичних закладів.

Фірма «Альфа Медик» займає в Інституті серця цілий поверх і спеціалізується на підготовці пацієнтів до операції і реабілітації після. Пізніше вона відкрила свої філії в регіонах, але на сайті Інституту серця зазначалось, що це є філіал медзакладу. Пізніше в МОЗ сказали, що дозволів на відкриття філіалу не надавали. На відкритті був присутніу Тодуров. У 2016 році у Сєвєродонецьку компанія уклала угоду із міськрадою про надання послуг із лікування серцевих хвороб. Коронароангіографія, тобто діагностика — 20 тисяч гривень. Це було вдвічі дорожче, ніж у кращих клініках Києва.

Також за інформацією Bihus info, Інститут серця проводив платно ті операції, що МОЗ фінансує. Наприклад, операції у гострому стані мають проводити безкоштовно. МОЗ централізовано закуповує стенти і передає їх в профільні державні і комунальні лікарні. Утім за інформацією видання медичний заклад проводив платно. 

Нагадаємо новим керівником Інституту серця став чинний директор Борис Тодуров. Його кандидатуру одноголосно підтримали 22 людини.

Раніше повідомлялося, що директора Інституту серця на виборах приїхали підтримати невідомі молодики: Кличко заявив про «дестабілізацію» ситуації.

Нагадаємо, 14 грудня праворадикальна організація С14 заявила, що чотирьох її членів нібито затримали в Інститутці серця у Києві. У закладі ж заявили, що праворадикали увірвалися всередину незаконно, і викликали через це поліцію. Правоохоронці затримали праворадикалів.

С14 звинуватила директора Інституту Бориса Тодурова в тому, що він проводив для медиків тренінги «як протидіяти активістам, як у ситуації з Крисіним». Праворадикали заявили, що Інститут серця переховував Крисіна від суду на початку 2018 року і нині «розглядає його як жертву».

У лютому 2018 року засудженого за вбивство журналіста Веремія у 2014-му Юрія Крисіна знайшли у дитячому відділенні Інституту серця. Праворадикали звинуватили Інститут в переховуванні Крисіна від суду. Тоді на знак протесту Крисіну до лікарні принесли зів'ялі квіти, надувну кульку, мандарини й щурячу отруту.Також його облили зеленкою. Тоді директор Інституту серця Борис Тодуров пояснив, що Юрія Крисіна було направлено до дитячого відділення Інституту серця, через брак місця у дорослому.

Крисін також є обвинуваченим у справі катування та викрадення майданівців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три версії хвороби КрисінаПоділитись: