ENRU

Для слідчих дій щодо прориву кордону у «Шегинях» викликають 5 депутатів — МВС

П'ятьох депутатів Верховної Ради чекають у поліції для проведення слідчих дій щодо прориву україно-польського кордону у «Шегинях» Міхеілом Саакашвілі та прихильниками 10 вересня.

Про це повідомив речник МВС Артем Шевченко, передає кореспондент Громадського.

«Народних депутатів, тих, які були під час здійснення цієї кримінальної та адміністративної відповідальності на пункті пропуску, — це народні депутати Тимошенко, Дерев'янко, Добродомов, Власенко, Костенко», — сказав він.

Крім того, такий виклик відправлений одному депутату місцевої ради.

Шевченко також сказав, що під час подій у «Шегинях» постраждали 13 поліцейських і 9 прикордонників, які дістали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. Найтяжче — це перелом ключиці.

Раніше у Нацполіції повідомили, що за фактами подій у пункті пропуску 10 вересня затримали 5 людей.

Саакашвілі підписав протокол про адмінпорушення при перетині кордону. Його адвокат повідомив, що політик приїде на розгляд цього протоколу до суду 18 вересня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Прорив Саакашвілі»: Як колишній президент Грузії переграв чинного президента України.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Наразі він перебуває у Львові. 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали у момент перетину кордону Саакашвілі

Президент Порошенко заявив, що політик порушив закон на кордоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернення Саакашвілі: перші реакції високопосадовців. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram