Життя / Здоров'я

Для сімейних лікарів Волинської області закупили 23 автомобілі для виїзду до пацієнтів

МОЗ
Життя/Здоров'я/Для сімейних лікарів Волинської області закупили 23 автомобілі для виїзду до пацієнтів
Зберегти
Вигляд
lead
Для сімейних лікарів і лікарів загальної практики Волинської області закупили 23 автомобілі Peugeot 301 для виїзду до пацінєтів.

Загальна сума такої покупки понад 8 мільйонів гривень. На кожній автівці є позначка «Медична служба».

Такі автівки особливо необхідні для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями та онкохворих паліативних пацієнтів, зазначили в Міністерстві охорони здоров'я.

«Ми дуже потребували цих автомобілів. Тепер лікарі зможуть швидко приїхати додому до пацієнтів, які з об'єктивних причин не можуть прийти на прийом до лікаря. Звичайно, що первинній ланці потрібно набагато більше машин, але все одразу зробити неможливо», — прокоментував закупівлю начальник управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігор Ващенюк.  

Купили автівки завдяки спільному проекту МОЗ та Світового банку.

У міністерстві зазначили, що наступного року за кошти проекту та місцевого бюджету планують закупити ще понад 30 таких автомобілів для Волинської області.

У Запоріжжі створили послугу «соціального таксі» для дітей з інвалідністю. Так, діти, які не можуть самостійно пересуватися, зможуть безкоштовно доїхати до реабілітаційного центру чи лікарні на спеціально обладнаному авто.

Станом на початок жовтня понад 18 мільйонів українців уже обрали сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

В Україні станом на серпень 85 приватних клінік та лікарів-підприємців підписали договори з Національною службою здоров'я, що передбачає можливість для пацієнтів обирати сімейного лікаря серед фахівців цих закладів.

У червні Супрун повідомляла, що Національна служба здоров’я уклала договори з 12-ма приватними клініками в Україні. Відтак, з червня держава вперше почала фінансувати послуги в приватних медзакладах.

Нагадаємо, 2 квітня в Україні розпочалась національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї», яка передбачає укладання договору з лікарем, послугами якого ти користуєшся. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Лікар для кожної родини»: як підписати угоду з сімейним лікарем».

Пов`язані новини