До головного військового шпиталю у Києві на лікування відправилися 24 звільнених з утримання бойовиків українських заручників

До головного військового шпиталю у Києві на лікування відправилися 24 звільнених з утримання бойовиків українських заручників.

Про це на брифінгу у Києві повідомив провідний терапевт шпиталю Сергій Прокопчук.

«Сьогодні вночі в наш шпиталь було госпіталізовано 24 військовослужбовці, які виявили бажання пройти обстеження та лікування у нашому військовому медичному закладі. З цих 24 пацієнтів 17 було госпіталізовано у терапевтичний стаціонар, і 6 — у хірургічний», — сказав лікар.

Він додав, що їхній стан задовільний.

«Зараз проводиться планове обстеження повноцінне. Загальні аналізи крові, сечі, розгорнуті біохімічні аналізи, ультразвукові дослідження, рентгенологічні, МРТ. У найближчі день-два постараємося завершити ці обстеження», — сказав головний лікар.

Хірург Ростислав Гибало зазначив, що 6 пацієнтів у хірургії у стабільному стані і не потребують термінового оперативного втручання. Після обстежень їх відпустять до рідних на свята, а після них вони повернуться в лікарню на реабілітацію.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Повернення додому: як зустрічали звільнених з полону українців в аеропорту Бориспіль

27 грудня на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. 

Громадське стежило наживо за перебігом обміну та поверненням українських полонених додому.

ЧИТАЙТЕ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

Поділитись: