УКРАЇНА

До нападу на активістку у Херсоні може бути причетна поліція — Центр інформації про права людини

1 серпня, 2018 21:52
УКРАЇНА/До нападу на активістку у Херсоні може бути причетна поліція — Центр інформації про права людини
Зберегти
Вигляд
До нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк можуть бути причетні працівники місцевої поліції.

Голова Центру інформації про права людини Тетяна Печончик заявила, що до нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк можуть бути причетні працівники місцевої поліції.

Про це Печончик повідомила в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

«Справді, є такі випадки, коли поліція не те, що не розслідує, але ще й дуже часто стоїть за тими, хто нападав… З приводу Катерини Гандзюк і вчорашнього нападу на неї, там теж може бути такий мотив, оскільки вона активно критикувала корупцію у місцевій поліції і, власне, це теж може бути одним із мотивів нападу на неї. Це відразу породжує сумніви, що розслідування буде справедливим, всестороннім та ефективним», — сказала Печончик.

«Це ми бачимо по тому, що вже за два дні поліція 2 рази змінила кваліфікацію цієї справи», — додала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

31 липня біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила у реанімаційне відділення

1 серпня Гандзюк перевели із лікарні Херсона до Києва.

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International висловило обурення повідомленнями про напад на Гандзюк.

1 серпня в Києві під будівлею Міністерства внутрішніх справ кілька десятків людей вийшли на акцію «Покарати зло». Учасники заходу вимагали від правоохоронців ефективного розслідування нападів на журналістів та активістів.

Пов`язані новини