Наразі понад 1,8 тисячі повідомлень про порушення передвиборної кампанії надійшло до Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції, заявив глава МВС Арсен Аваков в ефірі телеканалу «1+1».

«Всього у нас 89 кримінальних справ, у нас 422 адміністративних протоколи. У нас всього 1 871 звернення, які розподілені рівномірно, щоб ніхто не говорив, що мова йде про те, що МВС підіграє опозиції, а Генпрокуратура підіграє президентові», — сказав Аваков.

Він зазначив, що партії «Блок Петра Порошенка» стосується 454 звернення про порушення, «Батьківщини» — 353, «Самопомочі» — 169, «Громадянської позиції» — 131, «Радикальної партії» — 122.

За його словами, найчастіше фіксуються випадки підкупу, незаконної зовнішньої реклами та хуліганства, коли йде втручання в хід мітингів тощо.

Раніше глава МВС заявляв, що проти нього готують провокацію: на рахунки міністра планують надіслати «російські» гроші.

Також Аваков заявляв, що штаби кандидатів у президенти України розпалюють конфлікти. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Збір особистих даних: аналітик ЧЕСНО розповів про поширене порушення на виборах

Раніше повідомлялось, що серед найбільш очікуваних порушень на майбутніх виборах президента спостерігачі очікують голосування за громадян, які не проживають за місцем реєстрації або перебувають за кордоном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори президента України 2019: Хто у нас кандидати?

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Поділитись: