ENRU

До полоненого Агеєва жодного разу не приходив навіть російський консул – журналіст

За той час, що полонений у Луганській області російський військовий Віктор Агеєв перебуває в СІЗО Старобільська, до нього жодного разу не навідувався ніхто з російських дипломатичних представників.

Про це повідомив російський журналіст Павло Канигін, який разом з матір’ю Агеєва Світланою приїхав до України, передає «Новая газета».

«Я дізнався, що ніхто з російських представників за цей вже майже місяць, який Віктор знаходиться під вартою, до нього не приходив. Навіть російський консул. Хоча в Харкові є Генеральне російське консульство», – сказав журналіст.

Він також описав зустріч Агеєва із матір’ю. «Віктор виглядає непогано, але видно, що сильно переживає. Зустріч з матір’ю для нього виявилася майже сюрпризом, він тільки сьогодні дізнався, що мати приїхала до нього», – додав Канигін.

Сама зустріч тривала приблизно близько години. Мати передала Агеєву посилку з одягом і цукерками.

Раніше СБУ підтвердила зустріч полоненого військового РФ Агеєва з матір’ю на території України.

Напередодні російський журналіст Павло Канигін повідомив, що мати Агеєва приїхала до України, щоб побачитись із сином.

Нагадаємо, що 24 червня військові Збройних сил України знешкодили  диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 осіб, один з яких виявився мешканцем Алтайського краю Росії, громадянин Росії Віктор Агеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

Російське військове відомство офіційно заявило що Агєєв був звільнений в запас в травні минулого року, а контрактну службу Агеєв не проходив.

Пізніше в «ЛНР» повідомили, що внесли Агеєва в списки на обмін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я вірила, що нас немає в Україні» — інтерв'ю з матір'ю росіянина Агеєва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram