Під посольством Російської Федерації на Повітрофлотському проспекті проводять акцію у день виборів президента Росії.

Під посольством Російської Федерації на Повітрофлотському проспекті в Києві улаштували акцію протесту через вибори президента в Росії. 

Як повідомляє кореспондент Громадського, вулицю повністю перекрили, виставлені сітки та кордони поліції і Нацгвардії.

Люди збираються на акцію під посольством РФ у Києві 18 березня 2018 Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

На акції здебільшого присутні представники «Нацкорпусу», люди з прапорами «Правого сектора», «Свободи» та «Соколу», загалом близько 100 людей. Також учасники акції виставили звукопідсилюючу апаратура, грає музика. 

До самої будівлі посольства впускають лише за диппаспортами.

Повідомляється, що через кордон поліції намагався пройти чоловік, який відмовився назватися, проте зазначив, що є спостерігачем від партії «Яблуко», і хоче наглядати за перебігом виборів. Пізніше йому вдалося пройти повз очеплення, але до будівлі посольства так і не потрапив.

Чоловік, який представився спостерігачем від партії «Яблуко» Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Напередодні виборів президента РФ автівки російських дипломатів в Києві розмалювали тризубами.

Нагадаємо, глава МВС України Арсен Аваков заявив, що росіян в Україні не допускатимуть до дипустанов РФ 18 березня для голосування на виборах президента.

Він наголосив, що голосування у дипломатичних представництвах та консульствах Росії на території України можливе лише за умови, якщо РФ відмовиться від проведення незаконних виборів у Криму.

Росія направила ноту до МЗС України з вимогою забезпечити російському дипломатичному представництву можливість «виконувати покладені на нього функції». Також Росія заявила, що розраховує на оцінку ООН та Організації з безпеки і співробітництва в Європі з приводу заборони росіянам голосувати на виборах президента в Україні.

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії відбуваються масові порушення на виборчих дільницях.

У російських виборах беруть участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський та журналістка Ксенія Собчак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що кандидати на президентських виборах у Росії говорять про Україну

Поділитись: