У зоні бойових дій на Донбасі 15 листопада бойовики 13 разів порушили режим припинення вогню, один український військовий отримав бойову травму.

Про це повідомили в штабі операції Об'єднаних сил.

Обстріли зафіксували біля Черненко, Зайцевого, Лебединського і Березового, Новогнатівки, Майорська, Новотошківського, Луганського, Новолуганського та Хутора Вільного.

З початку доби, 16 листопада, бойовики не порушували режим припинення вогню.

До того, 14 листопада, бойовики 15 разів порушили режим припинення вогню, внаслідок обстрілів загинув один український військовий.

Нагадаємо, 12 листопада на переговорах у Мінську сторони дійшли згоди, що перепон для зустрічі представників «нормандської четвірки» немає. Водночас Путін вимагає від України продовжити закон про особливий статус Донбасу.

В Офісі президента 15 листопада повідомили, що зустріч лідерів країн «нормандської четвірки» має відбутись 9 грудня.

Нагадаємо, 1 жовтня 2019-го на переговорах у Мінську домовились розвести сили біля Петрівського та Золотого, того ж дня українська сторона погодилась формулу Штайнмаєра. Після розведення має бути узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки», заявили в Кремлі.

1 листопада у штабі операції Об'єднаних сил повідомили про завершення розведення військ поблизу населеного пункту Золоте-4 Луганської області. Зауважимо, що перед початком розведення не минуло 7 днів тиші, однак розведення все одно відбулося.

11 листопада у штабі операції Об'єднаних сил повідомили, що у районі Петрівського та Богданівки завершилася практична фаза розведення сил та засобів.

Поділитись: