У слідства немає жодних доказів причетності голови Херсонської обласної держадміністрації Андрія Гордєєва до вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк.

Про це він заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Як керівник групи прокурорів можу заявити, що на сьогодні мені не відомо жодного повідомлення про причетність Гордєєва до злочину щодо Гандзюк. Ні одного факту, показу слідству не надано», — сказав Луценко.

Раніше голова Херсонської ОДА відповів на звинувачення у причетності до вбивства Гандзюк.

11 лютого генпрокурор України Юрій Луценко, заявив, що замовником і частковим організатором вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк є голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер. Йому оголосили про підозру.

Також Луценко заявив, що генпрокуратура відповідно до закону не має права затримати голову Мангера, його можуть лише запросити до суду.

28 січня батько Катерини Гандзюк виступив на засіданні Тимчасової слідчої комісії щодо її вбивства. згадав Гордєєва як людину, яка тісно співпрацює з організатором вбивства своєї доньки.Він заявив, що ймовірний організатор вбивства Каті співпрацює з головою Херсонської обласної ради, партійцем партії «Батьківщина» Владиславом Мангером та тісно співпрацює з головою Херсонської обласної державної адміністрації, партійцем «Блоку Петра Порошенка Андієм Гордєєвим, а також заступником Гордєєва Євгеном Грищуком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

Поліція затримала п'ятьох підозрюваних у нападі на Гандзюк. Четверо з них зізналися у скоєнні злочину. Поліція перекваліфікувала справу Гандзюк на закінчене умисне вбивство.

Катерина Гандзюк про нападників на неї: Не сумніваюсь, що усі затримані — причетні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

Поділитись: