Справу про вбивство юристки Ірини Ноздровської повинен контролювати народ.

Справу про вбивство Ірини Ноздровської повинен контролювати народ, заявила донька загиблої правозахисниці Анастасія Ноздровська.

Про це Анастасія розповіла в інтерв'ю «Голосу Америки».

На її думку, сподіватися на розкриття вбивства можна буде лише в тому разі, якщо громадськість продовжить тиснути на владу.

«Особисто я сумніваюся в цьому слідстві, в цій правоохоронній системі. Мама завжди з ними боролася, вимагала справедливості і законних рішень. Вона неодноразово зверталася за допомогою до всіх цих слідчих. Мама завжди з ними боролася, тому вони не викликають у мене довіри. І якби справа не набула такого резонансу, то вони б і далі займалися бездіяльністю», — зазначила вона.

Донька Ноздровської сподівається, що тиск людей на владу не дасть правоохоронцям «спустити на гальмах» розслідування вбивства її мами.

«Мені здається, що цю справу має контролювати народ. Коли люди звертають на це увагу і вимагають справедливості, то посадовці бояться і вирішують ці питання», — сказала Анастасія.

Раніше у МВС заявили, що розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської взяло на контроль керівництво Нацполіції та МВС України.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка  розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри. Вони вимагали розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція частково відтворила маршрут Ноздровської перед вбивством

Поділитись: