Поліції вдалося частково відтворити маршрут правозахисниці Ірини Ноздровської перед вбивством.

Поліції вдалося частково відтворити маршрут правозахисниці Ірини Ноздровської перед її смертю.

Про це повідомив заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

За його словами, відтворено маршрут правозахисниці від місця її роботи в Києві — і до станції метро «Героїв Дніпра».

«Використовуючи технічні можливості, було відстежено її пересування та приблизний час смерті. Однак остаточний висновок буде зроблено по закінченню комплексної експертизи», — йдеться у повідомленні.

Аброськін зазначив, що зняття інформації та відпрацювання з камер зовнішнього спостереження триває. Зокрема, шлях пересування загиблої зафіксували понад 30 камер відеоспостереження.

«Ці камери не є державною власністю, тому доступ до кожної з них — тільки за рішенням суду. На сьогодні поліція отримала доступ не до усіх камер», — зазначив він.

Водночас, він зазначив, що перевіряються різні версії скоєння злочину. Зокрема, і версія причетності до вбивства громадянина, який збив на смерть сестру потерпілої.

«Ми припускаємо, що Ірина все-таки доїхала додому. Там її могли очікувати, або ж вона їхала разом з вбивцею», — додав Аброськін.

Раніше у МВС заявили, що розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської взяло на контроль  керівництво Нацполіції та МВС України.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка  розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри. Вони вимагали розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тіло правозахисниці Ноздровської на прохання родичів направили на комплексну експертизу

Поділитись: