Європейське космічне агентство (ЄКА) продемонструвало, як очистилося повітря над деякими містами у Європі після запровадження карантинних обмежень.

Зображення із супутника Агентство розмістило у себе на сайті.

«Нові дані, засновані на спостереженнях із супутника Copernicus Sentinel-5P, показують значне зниження концентрації діоксиду азоту в кількох великих містах Європи — включаючи Париж, Мадрид та Рим», — йдеться у повідомленні. 

Показники вмісту діоксиду вуглецю в повітрі над Міланом та Римом
Фото:

European Space Agency

Дослідники порівнювали показники забруднення повітря з березня 2019 року, та 14-25 березням 2020, коли країни ЄС почали масово вводити карантинні обмеження. 

Показники вмісту діоксиду вуглецю в повітрі над Парижем
Фото:

European Space Agency

Раніше повідомлялося, що у Парижі та Паризькому регіоні проба якості повітря під час запровадження карантину у зв’язку з пандемією коронавірусу показала найкращий результат за останні 40 років.

Водночас у зв’язку з пандемією коронавірусу і зниженням економічної активності, яку вона спричинила, аналітики заявили, що Німеччина досягне своїх цілей щодо захисту клімату у 2020 році.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 28 березня у світі офіційно зафіксували 597 458 випадки коронавірусу, 27 370 пацієнтів померли, 133 373 — вже одужали.

Поділитись: