Підозрюваний в замовленні вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк, Владислав Мангер, назавав ймовірне погодження президентом відставки Андрія Гордєєва з посади голови Херсонської ОДА «потуранням агресивній купці «активістів».

Він заявив, що Порошенко збирається звільнити Гордєєва не через професійну дільність, а на вимогу людей, яких підозрюваний в замовленні вбивства назвав «купкою «активістів».

«Своїм рішенням ви фактично дали можливість будь-якому угрупованню, що називає себе «активістами», вирішувати питання державного значення, призначати свою владу і впливати на уряд!» — написав Мангер.

Гордєєва він назвав людиною, яка «вірно служила Порошенку». А слово «активіст», на думку екс-голови облради Херсонщини, стало «прозивним і вкрай негативним».

«Чим живуть люди, що випросили у вас звільнення Гордєєва? Де вони працюють? Скільки податків платять? Що хорошого вони зробили для розвитку своєї країни? Хто вони?! На якій підставі ці люди диктують президенту умови?», — вказав Мангер.

Нагадаємо:

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

Поділитись: