УКРАЇНА

Екс-дружина Боголюбова відсудила у Приватбанка 500 млн грн

19 листопада, 2017 14:32
УКРАЇНА/Екс-дружина Боголюбова відсудила у Приватбанка 500 млн грн
Зберегти
Вигляд
Колишня дружина екс-співвласника Приватбанку Геннадія Боголюбова через суд стягнула з Приватбанку 500 мільйонів гривень.

Колишня дружина екс-співвласника Приватбанку Геннадія Боголюбова через суд стягнула з Приватбанку 500 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Finbalance. 

Згідно з судовими матеріалами, Жовтневий райсуд Дніпра своїм рішенням від 05.09.2017 в справі частково задовольнив позов Олени Боголюбової до Приватбанку — розірвав кілька депозитних договорів, укладених позивачем і відповідачем у 2014-2016 роках, та стягнув з Приватбанку на користь Боголюбової 15,7 млн дол, 1,8 млн євро і 30,4 млн грн.

Нацбанк, фонд держмайна та націоналізований Приватбанк подали апеляційні скарги. 

Відповідно до судових матеріалів, за даними Боголюбової, 22 грудня 2016 року її кошти на рахунках у Приватбанку були списані (про що їй стало відомо з системи Приват24), хоча вона не надавала відповідних вказівок.

А сам Боголюбов публічно розповідав, що в ході націоналізації Приватбанку були списані (примусово конвертовані в акції банку) в тому числі вклади його колишньої дружини, з якою він розлучився 11 років тому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таксист, працівник заправки та 28 підприємств: як Коломойський вивів гроші з Приватбанку — розслідування. 

Нагадаємо, у грудні 2016 року Приватбанк був націоналізований рішенням українського уряду.

За словами Коломойського, він був вимушений сам запропонувати націоналізацію Приватбанку через «способи штучного зниження капіталізації банку» з боку НБУ.

Тодішня голова НБУ Валерія Гонтарева повідомила, що екс-власники Приватбанку вивели 16 млрд гривень в ніч перед націоналізацією.

Також повідомлялося, що Приватбанк перед націоналізацією вивів 110 млрд гривень через фіктивні компанії.  

ЧИТАЙТЕ: У Приватбанку різна політика щодо депозитів та кредитів для переселенців з Криму – правозахисник. 

Пов`язані новини