Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба оприлюднив світлину з лікарні, в яку він потрапив разом зі своїми дітьми після ДТП. Омбудсмена прийшов провідати водій іншої автівки.

Як повідомив Кулеба, іншого водія-учасника ДТП вже виписали з лікарні.

«Водій іншої автівки, Вадим, вже вдома, і сьогодні відвідав мене у лікарні, щоб дізнатись про мій стан та про стан моїх дітей. Каже, що почувається добре і готовий повернутись до роботи», — написав омбудсмен.

Кулеба додав, що чотири дні після ДТП були для нього морально й фізично важкими. Про стан здоров'я своїх синів він не повідомив.

Нагадаємо, 24 листопада під Києвом автомобіль Toyota, в якому їхав Кулеба з синами віком 19 та 10 років, зіткнувся з іншою автівкою — мікроавтобусом Volkswagen. Унаслідок аварії обидва водії та два пасажири отримали тілесні ушкодження різного ступеня. Їх госпіталізували, зокрема, повідомлялося, що Кулебу госпіталізували у реанімаційне відділення.

25 листопада медики розповіли, що у Кулеби є певні переломи й потрібен час, щоб вони зрослися. Медики прогнозують, що з кожним днем його стан буде покращуватися. Син Кулеби перебуває у важкому стані.

За попередніми даними слідства, уповноважений президента з питань прав дитини Микола Кулеба порушив правила дорожнього руху, внаслідок чого потрапив у ДТП.

26 листопада головний лікар медзакладу «Феофанія» Ігор Семенів повідомив, що посттравматична реабілітація Кулеби, який разом з дітьми постраждав у ДТП, може тривати до 1,5 року. Тривалою може стати й психологічна реабілітація.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile