Миколаївський бронетанковий завод накопичив борг по виплаті заробітних плат за 2 місяці, через що його директора Миколу Кістріна звільнили з посади.

Миколаївський бронетанковий завод накопичив борг по виплаті заробітних плат за 2 місяці, через що його директора Миколу Кістріна звільнили з посади.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Як зазначається, борг із виплати зарплат виник через прострочену заборгованість за договорами з Міноборони. Як наслідок, Державне казначейство припинило погоджувати платежі.

«Неналежне виконання Державного оборонного замовлення, в умовах, коли в країні йде війна — неприпустимо. Це наносить пряму шкоду не тільки обороноздатності України, але і самому підприємству, яке залишається без цінних фахівців через затримки заробітної плати», — заявив генеральний директор Укроборонпрому, пояснюючи причину звільнення директора Миколаївського заводу.

Як зазначається, на Миколаївському бронетанковому заводі проводять ремонтні та модернізацію БРДМ-2, БТР-70 з оснащенням дизельними двигунами та БТР-80.

Нагадаємо, що наприкінці квітня 2018 року в Міністерстві юстиції заявили, що продадуть майно та споруди Миколаївського суднобудівного заводу через заборгованість із виплати зарплати працівникам. В Укроборонпромі повідомили, що такий продаж незаконний, адже завод включено до переліку об’єктів, що мають стратегічне значення.

18 червня стало відомо, що на Миколаївському суднобудівному заводі почали погашати заборгованість по зарплатам.

Нагадаємо, що на початку квітня 2018 року Міністерство юстиції розпочало кампанію з ліквідації заборгованості з виплати зарплат. Зокрема, там опублікували список найбільших боржників з оплати праці.

Нагадаємо, що в Мін’юсті повідомили, що застосовуватимуть санкції проти підприємств, що мають заборгованість перед своїми працівниками.

Також першим підприємством, майно якого примусово продали у Мін’юсті для погашення боргів перед працівниками, став черкаський «Азот».

Поділитись: