Колишній юрист президента США Дональда Трампа Майкл Коен може погодитися на угоду з федеральними прокурорами Нью-Йорка у справі про шайхрайство при сплаті податків та у банківській сфері.

Колишній юрист президента США Дональда Трампа Майкл Коен може погодитися на угоду з федеральними прокурорами Нью-Йорка у справі про шайхрайство при сплаті податків та у банківській сфері.

Про це повідомляє Fox News із посиланнями на джерела.

Деталі угоди наразі невідомі.

Екс-адвоката Трампа підозрюють у незаконному отриманні кредитів більш ніж на 20 мільйонів доларів.

Зазначається, що на даний момент домовленості між юристами Коена і владою поки немає. Вона може бути досягнута вже сьогодні (21 серпня).

Раніше Коен заявляв про свою невинність.

Як наголошується в публікації, Коен в разі угоди з владою може погодитися співпрацювати зі слідчими і по інших справах.

Домовленість може припускати, зокрема, його сприяння підлеглим спецпрокурора США Роберта Мюллера, який керує розслідуванням щодо втручання РФ в американські вибори.

У неділю газета the New York Times повідомила, що Коена, зокрема, підозрюють в тому, що він отримав кредити на суму понад $20 млн на потреби своєї таксомоторної компанії, надавши банкам завідомо неправдиві відомості про свої активи. Слідчі також вважають, що Коен міг допустити порушення, пов'язані з передвиборчою кампанією Трампа, сплачуючи гроші жінкам в обмін на їхнє мовчання про стосунки з американським президентом.

За даними The Associated Press, Коен може визнати себе винним найближчим часом та піти на угоду з урядом.

Як повідомлялося, Коен отримав виплати в розмірі щонайменше 400 тисяч доларів за допомогу в організації першої зустрічі президента України Петра Порошенка та Дональда Трампа в 2017 році.

Essential Consultants L.L.C., пов’язана з російським олігархом Віктором Вексельбергом, робила платежі адвокату Дональда Трампа Майклу Коену у 2017 році.

Коен також зустрічався з Вексельбергом у Нью-Йорку менш ніж за два тижні до вступу Трампа на посаду президента США.

Також співробітники ФБР прийшли з обшуками до офісу особистого адвоката Трампа Майкла Коена.

Нагадаємо, адвокат Трампа Майкл Коен подав до суду на порноакторку Стеффані Кліффорд (Стормі Деніелс) через розголошення інформації про її стосунки з Дональдом Трампом.

Пізніше сама Кліффорд розповіла про погрози через розголошення її зв'язку з Трампом.

Речниця Білого дому Сара Сандерс заявляла, що президент США Дональд Трамп виграв арбітражну справу проти порноакторки Стефані Кліффорд, відомої під псевдонімом Стормі Деніелс. 

Кліффорд подала позов до Верховного суду Лос-Анджелеса, в якому заявила, що укладена нею угода про нерозголошення інформації про зв'язки з Трампом недійсна. У цьому ж позові вона повідомила про те, що зв'язок з Трампом у неї був в 2006-2007 роках.

У 2016-му повідомлялося, що Трампа звинуватили в домаганнях вже 12 жінок.

 

Поділитись: