УКРАЇНА

Екс-канцлер Австрії визнав отримання коштів за лобізм для України, але не від Манафорта

26 лютого, 2018 10:30
УКРАЇНА/Екс-канцлер Австрії визнав отримання коштів за лобізм для України, але не від Манафорта
Зберегти
Вигляд
Колишній канцлер Австрії Альфред Гузенбауер визнав, що отримував гроші для лобіювання зближення України та ЄС у 2012 та 2013 роках, проте заперечив, що отримував кошти від команди Януковича.

Колишній канцлер Австрії Альфред Гузенбауер визнав, що отримував гроші для лобіювання зближення України та ЄС у 2012 та 2013 роках, проте заперечив, що отримував кошти від команди Януковича.

Про це він розповів у телефонному інтерв’ю Presse am Sonntag.

Раніше стало відомо, що колишній канцлер Австрії Альфред Гузенбауер може бути серед політиків, яким колишній політтехнолог Пол Манафорт платив за лобіювання інтересів Віктора Януковича.

В інтерв’ю Гузенбауер також не заперечував, що лобіював на користь України у 2012 та 2013 роках. За його словами, це було «благородною справою».

Гузенбауер також не заперечив, що отримував кошти за свою лобістську діяльність, які він проводив у Парижі, Брюсселі та Вашингтоні, але «не пам'ятає суму».

Раніше у США спеціальний прокурор Роберт Мюллер опублікував нові звинувачення проти колишнього очільника кампанії президента Трампа — Пола Манафорта, звинувативши його в приховуванні доходів і обмані банків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Манафорт здійснив з десяток поїздок до України після Майдану» — інтерв'ю Громадського з американським публіцистом Франком Фоером. 

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові. Пізніше їх взяли під домашній арешт.

Манафорт оскаржив свій домашній арешт, але суд його апеляцію не задовольнив. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну  причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.

Усього, згідно з документами, Манафорт отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки. Також повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Російське розслідування» в США: арешт Манафорта й брехня ФБРівцям

Пов`язані новини