Колишній радник президента Дональда Трампа Стів Беннон відмовився від коментарів про сина Трампа, які він нібито дав автору книги про Білий дім.

Колишній радник президента Дональда Трампа Стів Беннон відмовився від коментарів про сина Трампа, які він нібито дав автору книги про Білий дім.

Про це Беннон оголосив у неділю, 7 січня, пише Reuters.

Слова Беннона, якого Трамп звільнив у серпні минулого року, використав у своїй книзі «Вогонь і лють: Всередині Білого дому Трампа» журналіст Майкл Волфф.

Волфф писав, що Беннон вважає зустріч сина Трампа — Дональда Джона з російською юристкою Наталею Весельницькою «зрадницькою» і «непатріотичною».

У заяві, опублікованій в неділю, Беннон зазначив, що його коментарі не стосувались сина Трампа, а були адресовані Полу Манафорту — колишньому главі передвиборної кампанії Трампа.

«Дональд Трамп-молодший — він і патріот, і хороша людина. Він був невтомним, захищаючи свого батька під час кампанії, яка допомогла перетворити нашу країну», — розповів Беннон.

Він також вибачився, що його спростування затрималось у часі.

Раніше юристи Трампа направили Беннону офіційного листа, в якому заявили, щойому загрожує судовий позов через «наклепницькі заяви».

Книга Майкла Волффа «Вогонь і лють: Всередині Білого дому за Трампа» надійшла у продаж у США на початку січня. Уривки з книги були опубліковані 3 січня в New York Magazine. У книзі Вулфф описує інтриги і хаос в адміністрації Трампа на основі 200 інтерв’ю.

Для написання книжки автор, зокрема, взяв коментар у екс-радника Трампа Стіва Беннона, за що президент США розкритикував його. Трамп після оприлюднення уривків книги з коментарем Беннона заявив, що «Беннон не має нічого спільного з моїм президентством», і сказав, що той «збожеволів, щойно втративши роботу в Білому домі».

У книзі також стверджується, що Трамп і його команда не розраховували перемогти на президентських виборах, і результати голосування їх шокували.

ЧИТАЙТЕ: «Вогонь і гнів»: що розповідає скандальна книга про Білий дім.

Поділитись: