Екс-радник Януковича Манафорт ухвалював «чорну» медіа-стратегію проти Тимошенко — The Guardian
Колишній очільник передвиборчої кампанії Трампа Пол Манафорт розробляв «чорну» медіа—стратегію для колишнього президента України Віктора Януковича.
Колишній очільник передвиборчої кампанії Трампа Пол Манафорт розробляв «чорну» медіа-стратегію для колишнього президента України Віктора Януковича.
Про це повідомляє The Guardian.
Манафорт розробляв кампанію поширення відеороликів стосовно лідерки опозиції Юлії Тимошенко, які порівнюнювали б її з п'яним Борисом Єльціним.
Проект був розроблений, щоб підвищити рейтинг тодішнього президента України Віктора Януковича. Це було частиною багатомільйонного лобістського зусилля проведеного Манафортом.
Стратегія включала в себе редагування Вікіпедії з метою скомпроментувати опонетів Януковича.
Планувалося створити «фейковий» аналітичний центр у Відні, який мав би поширювати інформацію про підтримку Януковича.
Також в межах стратегії планувався «медіа-бліц» для країн Європи і США та брифінги з правого американського ресурсу, що мали дискедитувати держсекретарку США Хілларі Клінтон.
Спеціальний прокурор Роберт Мюллер, який розслідує справу щодо втручання Росії в американські вибори, обвинувачує Манафорта у «відмиванні прибутку» від його лобістської роботи в Україні, проведеної протягом десятиліття для Януковича та його політичної партії.
Раніше колишній радник передвиборчого штабу Трампа Рік Гейтс офіційно визнав себе винним у змові на федеральному рівні та наданні неправдивих свідчень. Гейтс навмисно збрехав спецпрокурору Мюллеру про те, що екс-радник штабу Трампа Пол Манафорт на зустрічі з лобістом та членом Конгресу США у березні 2013 не згадував Україну. Адже обидва вони, і Гейтс і Манафорт, співпрацювали з Януковичем.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Манафорт здійснив з десяток поїздок до України після Майдану» — інтерв'ю Громадського з американським публіцистом Франком Фоером.
Екс-політтехнологу Манафорту загрожує 305 років ув'язнення.
1 березня Манафорт заявив, що не визнає провини у справі втручання РФ у вибори США.
Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові. Пізніше їх взяли під домашній арешт.
Манафорт оскаржив свій домашній арешт, але суд його апеляцію не задовольнив. Пізніше його звільнили з-під арешту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.
Усього, згідно з документами, Манафорт отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки. Також повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Російське розслідування» в США: арешт Манафорта й брехня ФБРівцям
- Поділитися: