Колишній заступник глави Укргазвидобування Олексій Тамразов заявив, що не платитиме заставу в 577 мільйонів гривень, про яку для нього на суді клопоче прокуратура.

Колишній заступник глави Укргазвидобування Олексій Тамразов заявив, що не платитиме заставу в 577 мільйонів гривень, про яку для нього на суді клопоче прокуратура.

Про це передає кореспондентка Громадського із зали засідання Печерського районного суду.

За словами Тамразова, ані в нього, ані в його друзів таких грошей немає.

«Застава підтверджує, що прокуратура хоче повністю мене позбавити волі», — заявив він у залі суду.

Прокурор зазначив, що Тамразов з 2014-го виводив з компанії Укргазвидобування щомісяця по 30-40 тисяч доларів на власні рахунки. Тамразов зі свого боку заявив, що доказів цьому немає, і він не знайомий з причетними до справи.

23 серпня стало відомо, що Генеральна прокуратура України підготувала клопотання про арешт колишнього заступника глави правління Укргазвидобування Олексія Тамразова з альтернативою внесення застави у 577 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Тамразова затримали на хабарі в 200 тисяч доларів. За версією слідства, Тамразов намагався дати хабара прокурору Генпрокуратури. За гроші він просив зняти арешт з майна у кримінальній справі, яка пов’язана зі злочинною організацією президента-утікача Віктора Януковича.

Тамразов також є власником та інвестором видання Insider.

Тамразова взяли під варту на два місяці з правом на заставу в 3 мільйони гривень.

13 серпня екс-заступник голови Укргазвидобування Тамразов вийшов із СІЗО під заставу у 3 млн.

21 серпня Олексія Тамразова повторно затримали, оскільки його підозрюють в участі у злочинній організації екс-президента Віктора Януковича та розкраданні державного майна в особливо великих розмірах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Газова справа» на 3 мільярди: Чи вдасться антикорупційним органам довести свою незалежність.

У серпні 2017 року представники Генеральної прокуратури України в супроводі представників СБУ знову проводили обшуки та виїмку документів в головному офісі Укргазвидобування. Тоді в компанії заявили, що ГПУ цікавили проведені у 2016-2017 роках роботи з гідророзриву пластів та капітального ремонту свердловин, які допомогли ПАТ «Укргазвидобування» досягти  максимального за останні п’ять років добового видобутку природного газу.

У липні 2017-го директор Укргазвидобування заявив про обшуки з боку СБУ та Генпрокуратури. За його словами, правоохоронці вилучали документи, пов'язані зі співпрацею з Білоруссю та Румунією.  У ГПУ заявили, що посадовців Укргазвидобування  підозрюють у завищенні вартості  робіт. 

Укргазвидобування — основна компанія з видобування природного газу i газового конденсату в Україні, 100-відсоткове дочірнє підприємство компанії «Нафтогаз України».

Поділитись: