Правоохоронці прийшли обшуками за місцем прописки ексглави Національного банку України Валерія Гонтаревої в Києві. Про це вона сама повідомила.

«У мене зараз в Києві за місцем прописки на Великій Житомирській зламали двері, і 10 чоловік у бронежилетах проводять обшук. Вчора ПриватБанк, сьогодні я ...», — сказала Гонтарева «Інтерфакс-Україна».

11 вересня у ПриватБанку повідомили, що до їхнього головного офісу прибули невідомі озброєні люди. У поліції Дніпра hromadske повідомили, що проводять там обшуки. Згодом у ПриватБанку додали, що під час обшуків правоохоронці намагаються вилучити документи щодо судів банку з його колишніми власниками Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим.Урешті обшуки не вплинули на роботу ПриватБанку.

Нагадаємо, нещодавно Гонтареву збив автомобіль у Лондоні, потім повідомлялося, що в Києві спалили машину невістки ексглави Нацбанку.

В інтерв'ю hromadske Гонтарева сказала, що колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський постійно їй погрожує. Коломойський відкидає ці звинувачення та стверджує, що ексочільниця НБУ «розповідає казки й робить із себе героїню».

Валерія Гонтарева очолювала Національний банк України у 2014-2018 роках.

Поділитись: