Проведення правоохоронцями обшуків у центральному офісі ПриватБанку, що розташований у Дніпрі, не вплинуло на роботу банку.

Про це повідомив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл під час презентації оновленого додатка «Приват24» у Дніпрі, повідомляє прес-служба банку.

«Впевнений, що багатьох з вас цікавить питання: «Що це було? Чому до трьох офісів банку приїздить з обшуком поліцейський загін озброєних спецпризначенців? Кому це вигідно?». Перш за все хочу заспокоїти клієнтів та співробітників. Банк працює як завжди», — повідомив Крумханзл.

Водночас він заявив, що банк непокоїть позиція деяких правоохоронних органів щодо банку, яка стала проявлятися останнім часом.

«Маємо визнати, що все частіше дії правоохоронців виглядають як спроби тиску та дискредитації банку. ПриватБанк готовий виборювати справедливість, аргументувати та відстоювати свої позиції в судах, ми готові захищати ділову репутацію наших співробітників від наклепів, а добре ім’я банку від пліток та перекручувань», — додав Крумханзл.

Він зазначив, що банк продовжуватиме співпрацювати зі слідством та повідомляти громадськість про будь-які дії правоохоронців.

11 вересня у ПриватБанку повідомили, що до їхнього головного офісу прибули невідомі озброєні люди. У поліції Дніпра hromadske повідомили, що проводять там обшуки. Згодом у ПриватБанку додали, що під час обшуків правоохоронці намагаються вилучити документи щодо судів банку з його колишніми власниками Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим.

Нагадаємо, що наприкінці серпня 2019 року у ПриватБанку заявили, що детективи НАБУ витребували у банку документацію про юристів банку, які захищають його інтереси у Високому суді Англії проти Коломойського. Згодом у НАБУ повідомили, що не вилучали документів банку.

Нагадаємо, Зеленському закидають зв’язки з Коломойським, зокрема Петро Порошенко після першого туру виборів президента заявив, що доля звела його з «маріонеткою Коломойського».

Олігарх і чинний президент відкидають неформальний вплив Коломойського, хоча останній і говорив, що на виборах він та глава МВС Арсен Аваков були у «фан-клубі Зеленського». Також олігарх говорив, що після перемоги Зеленського на виборах майже не спілкується з ним, але «морально підтримує».

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, коли ще був кандидатом у депутати, заявляв, що Коломойський намагається побудувати окрему групу з мажоритарників.

Поділитись: