Американський актор Елайджа Вуд, який став особливо популярним після виконання ролі Фродо Беггінса в трилогії «Володар перснів», записав відеозвернення на підтримку опозиційного кандидата в президенти Білорусі Віктора Бабарика та його сина Едуарда, які зараз перебувають у СІЗО. 

Звернення Вуда опублікувала в Instagram Олександра Звєрєва, дівчина Едуарда Бабарики.

Вона розповіла, що кандидат у президенти і члени його сім'ї дуже люблять трилогію «Володаря кілець» і переглядають режисерські версії фільмів кілька разів на рік.

У відео Вуд зазначив, що записати звернення його попросили друзі сім’ї Бабарики. Він додав, що знає про ситуацію, в яку потрапили Віктор з сином, і сподівається, що їх скоро звільнять.

«Є прекрасна цитата Семуайз Гемджі з «Володаря кілець»: «У світі є добро, містер Фродо, і за нього варто боротися». Це правда, і така ситуація зараз по всьому світу. Сподіваюся, коли ви отримаєте це повідомлення, ви будете здорові та щасливі. Бережіть себе!» — сказав актор.

Оновлено: відео Елайджа Вуд записав через сервіс Cameo. На сайті охочі можуть за певну ціну замовити у знаменитостей персоналізоване відео-повідомлення. Замовити повідомлення у Вуда коштує 225 доларів.

Нагадаємо, 18 червня правоохоронці Білорусі назвали Віктора Бабарика, який оголосив про намір балотуватися у президенти, ватажком злочинної групи.

Зранку цього ж дня Віктора разом із його сином Едуардом затримали білоруські силовики. Бабарико до травня 2020 року очолював «Белгазпромбанк», білоруську дочку «Газпромбанку», який, своєю чергою, належить російському Газпрому.

Свою посаду Бабарико покинув після оголошення про намір узяти участь у президентських виборах в Білорусі. Одразу після цього правоохоронці почали чинити тиск на банк, зокрема проводити обшуки. А чинний президент країни Олександр Лукашенко звинуватив Бабарика в корупції. Наразі Бабарико та його син перебувають під арештом.

Бабарико є головним опонентом Лукашенка на виборах.

Поділитись: