Соцмережі Twitter і Facebook видалили сторінки президента Бразилії Жаїра Болсонару та 16 його прибічників, яких запідозрили в поширенні брехливих новин.

Про це повідомляє Reuters.

Раніше суд в Бразилії зажадав заблокувати ці акаунти, а в разі відмови соцмереж це зробити пригрозив їм щоденними штрафами в розмірі близько 3,8 тисячі доларів.

У заявах Twitter і Facebook йдеться, що вони діяли відповідно до постанови суду.

Серед тих, хто позбулися своїх акаунтів — одні з найбільш відомих прихильників бразильського президента Лучану Хангаї і голова бразильської робочої партії Роберто Джефферсон.

Також заблоковані сторінки бізнесменів, блогерів, військовослужбовців і парламентаріїв, які є прихильниками Болсонару.

Раніше асоціація преси Бразилії оголосила, що подасть до суду проти президента Жаїра Болсонару. На закритому пресбрифінгу він повідомив журналістам про те, що хворіє коронавірусною хворобою, без дотримання належних заходів безпеки — тим самим, на думку журналістів, поставивши під загрозу їхнє життя та здоров’я.

Нагадаємо, 7 липня під час закритого пресбрифінгу Болсонару повідомив, що в нього виявили коронавірусну хворобу COVID-19.

До цього бразильський президент публічно заперечував серйозність загрози коронавірусу для країни, називаючи його легкою формою грипу, і звинувачував опозицію, ЗМІ, місцеву владу в намаганні скористатися епідемією та усунути його з посади.

Поділитись: