Президент Бразилії Жаїр Болсонару на святі військових піхотинців у Ріо-де-Жанейро, Бразилія, 24 листопада 2018 року
Фото:

EPA-EFE / MARCELO SAYAO

Президент Бразилії Жаїр Болсонару повідомив, що в нього виявили коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомляє The Guardian.

«Повернули позитивний результат [тесту]», — сказав Болсонару під час закритого пресбрифінгу у вівторок, 7 липня. Цього разу він був у масці, необхідність носіння якої раніше заперечував.

Як зазначає видання, напередодні, 6 липня, деякі ЗМІ повідомили, що в бразильського президента виявили симптоми коронавірусної хвороби, зокрема температура у 38 градусів та постійний кашель.

Раніше, 4 липня, Болсонару брав участь у святковому обіді з нагоди Дня незалежності США разом із американським послом Тодом Чепменом, а також бразильськими міністрами оборони й закордонних справ і своїм сином. Чоловіки були без масок.

До цього Болсонару публічно заперечував серйозність загрози коронавірусу для країни, називаючи його легкою формою грипу, і звинувачував опозицію, ЗМІ, місцеву владу в намаганні скористатися епідемією та усунути його з посади.

Нагадаємо, ще в березні повідомлялося, що в президента Бразилії Жаїра Болсонару виявили коронавірус. Утім позитивний результат дав лише перший тест дав позитивний результат: пізніше Болсонару повідомив, що другий тест не виявив у нього коронавірусу.

Зазначимо, що Бразилія наразі є другою у світі постраждалою від пандемії коронавірусу країною. За даними Університету Джонса Гопкінса, в країні коронавірусною хворобою хворіли чи хворіють понад 1,6 мільйона людей — більше лише в США. Через COVID-19 померли понад 65 тисяч бразильців.

Поділитись: