Технології

Facebook повідомить користувачів про можливий витік їхніх даних

9 квітня, 2018 19:15
Технології/Facebook повідомить користувачів про можливий витік їхніх даних
Зберегти
Вигляд
Facebook увечері 9 квітня повідомить користувачів про те, чи потрапили їхні особисті дані до британської компанії Cambridge Analytica.

Facebook увечері 9 квітня повідомить користувачів про те, чи потрапили їхні особисті дані до британської компанії Cambridge Analytica.

Про це повідомляє ВВС.

З 19:00 за Києвом усі користувачі почнуть отримувати два типи повідомлень: одних повідомлять, що їхні дані отримала Cambridge Analytica, інших сповістять, що їхні акаунти з інформацією не постраждали.

Також усі користувачі Facebook зможуть дізнатися, які у них встановлені додатки та які їхні особисті дані доступні для розробників.

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 87 мільйонів користувачів Facebook.

Згодом у компанія Facebook повідомили, що сканують приватні повідомлення користувачів додатку Messenger для перевірки на предмет образливого контенту, використовуючи ті самі інструменти, що і в публічних постах. 

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica.

Цукерберг свідчитиме перед Конгресом США щодо витоку даних з Facebook 11 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Пов`язані новини