Соціальна мережа Facebook пропонує політичним кандидатам та їхнім кампаніям нові посилені інструменти захисту від хакерів в очікуванні виборів до Конгресу США, які відбудуться у листопаді.

Соціальна мережа Facebook пропонує політичним кандидатам та їхнім кампаніям нові посилені інструменти захисту від хакерів в очікуванні виборів до Конгресу США, які відбудуться у листопаді.

Про це повідомив Натанієль Ґліхер, начальник з кібербезпеки Facebook, в своєму блозі.

В рамках тестування, компанія дасть можливість кандидатам, політикам та їх  оточенню користуватися додатковими механізмами захисту облікових записів та сторінок в соцмережі.

Окрім цього, Facebook планує навчати політиків користуванню уже існуючими інструментами, такими як 2-етапна авторизація.

«Як тільки ми виявляємо підозрілу активність, ми передаємо необхідну інформацію до правоохоронців та служби кібербезпеки, щоб максимально посилити ефективність наших дій», — уточнив Ґліхер.

Facebook буде постійно слідкувати за ходом тестової роботи нових засобів і обіцяє розширювати свої механізми кібербезпеки для майбутніх виборів та інших користувачів.

5 вересня представники Facebook та Twitter дали свідчення в Конгресі США щодо готовності протистояти дезінформації в соцмережах, зокрема під час виборів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Нагадаємо, глава Нацрозвідки США звинуватив РФ у спробі втрутитись у майбутні вибори.

Наприкінці січня Трамп погодився свідчити про «російське втручання» у вибори.

Водночас адвокати Трампа порадили йому не свідчити спецпрокурору у справі про втручання РФ.

Також стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

Нагадаємо, Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12-ти співробітникам російського Головного слідчого управління (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році. 

Розвідників звинуватили у зламі сервісів комітету Демократичного партії, а також і президентської кампанії Хілларі Клінтона.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату. Згодом стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

У лютому 2018-го Мюллер висунув офіційні звинувачення щодо 13 росіян, яких вважає причетними до втручання в президентську кампанію 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецпрокурор Мюллер звинуватив українця Килимника у змові з Манафортом

/Лев Коротаєвський

Поділитись: