Компанія Facebook погодилася виплатити Великій Британії 500 тисяч фунтів стерлінгів штрафу у справі про витік особистих даних користувачів соцмережі, що збиралися компанією Cambridge Analytica.

Про це повідомляє Deutsche Welle із посиланням на пресслужбу Управління комісара з інформації (ICO).

Згідно з інформацією, інтернет-гігант досяг відповідної домовленості з ICO. Згідно з угодою, сторони відкликають свої претензії, водночас Facebook не визнає своєї провини.

«Штраф, сплачений компанією Марка Цукерберга, перераховано в Казначейство Її Величності», — йдеться в заяві.

"Комісар вважає, що ця угода найкраще відповідає інтересам всіх британських суб'єктів даних, які є користувачами Facebook. І Facebook, і ICO зобов'язуються продовжувати роботу щодо забезпечення дотримання законодавства про захист даних», — сказано в заяві.

Раніше повідомлялось, що компанія Facebook призупинила роботу «десятків тисяч» додатків у межах розслідування витоку даних. Соцмережа розпочала його після скандалу про передачу даних понад 87 мільйонів користувачів для компанії Cambridge Analytica.

Нагадаємо, у 2018 році навколо Facebook також виник скандал через витік даних. Тоді стало відомо, що компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до 87 мільйонів користувачів Facebook.

Засновник соцмережі Марк Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних мільйонів користувачів Facebook.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica.

Поділитись: