Технології

Facebook видалив сотні акаунтів російської «фабрики тролів»

4 квітня, 2018 10:11
Технології/Facebook видалив сотні акаунтів російської «фабрики тролів»
Зберегти
Вигляд
Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія видалила сотні акаунтів, контрольованих російським «Агентством інтернет-досліджень», відомим як «фабрика тролів».

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія видалила сотні акаунтів, контрольованих російським «Агентством інтернет-досліджень», відомим як «фабрика тролів». 

Про це повідомляє Reuters.

«З даних, що ми зібрали, видно, що дані акаунти контролюються і управляються «Агентством інтернет-досліджень», — сказав Цукерберг.

Також Цукерберг додав, що це агентство неодноразово маніпулювало людьми по всьому світу, тому не бажає його присутності в соцмережі в будь-якому вигляді.

Наголошується, що видалені акаунти були в основному російською мовою, і багато з них мали незначний політичний характер. 

Нещодавно керівник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг вирішив дати свідчення в Конгресі США через витік даних британських користувачів соцмережі.

У британському парламенті Цукерберг свідчити відмовився.

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 50 мільйонів користувачів Facebook.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення української влади.

Цукерберг визнав помилки на тлі скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. 

Марка Цукерберга запросили до Європарламенту для пояснень ситуації.

В офісах СА у Лондоні 23 березня провели обшуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

 

Пов`язані новини