Технології

Facebook запровадив нові функції для захисту даних

28 березня, 2018 17:16
Технології/Facebook запровадив нові функції для захисту даних
Зберегти
Вигляд
Компанія Facebook запровадила нові функції, які допомагають убезпечити користувачів від витоку даних.

Компанія Facebook запровадила нові функції, які допомагають убезпечити користувачів від витоку даних.

Про це пише CNBC.

Зокрема, користувачі можуть переглядати дані, які про них зберігає Facebook, та змінювати їх за потребою. Зміни можливі від історії пошуку до запитів друзів.

Також адміністрація соцмережі змінила меню налаштувань на смартфонах, аби спростити пошук. Крім того, було додано меню швидкого доступу до конфіденційної інформації.

Facebook вводить інструмент «Доступ до вашої інформації», щоб користувачі бачили коментарі, які вони писали чи публікували — їх також можна видаляти їх у разі потреби.

У компанії запевняють, що будуть пропонувати нові умови обслуговування і постійно оновлювати свою політику щодо захисту даних.

У Facebook наголосили, що більшість оновлень уже «давно були в роботі», але останні події «підкреслили їхню важливість».

Раніше SpaceX та Playboy видалили свої сторінки у Facebook. 

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 50 мільйонів користувачів Facebook.

Cambridge Analytica пропонує бізнесменам і політикам послуги, які дозволяють «змінити поведінку аудиторії». Себто, вплинути на їхній вибір — чи це буде покупка дивану, чи обрання президента.

Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних 50 млн користувачів Facebook.

ВВС заявила, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Пов`язані новини