Федеральне бюро розслідувань США затримало близьку подругу американського мільярдера Джеффрі Епштейна Гізлін Максвел, яку теж вважають причетною у секс-торгівлі неповнолітніми.

Про це повідомляє The Guardian.

Її затримали у містечку Бредфорд, штат Нью-Гемпшир.

Зазначається, що жінки звинувачують Максвел у тому, що вона брала їх на роботу до Епштейна: вони мали роботи масаж мільярдеру. Жінки кажуть, що під час масажу їх змушували до сексу.

Також у документі ФБР зазначили, що Максвел звинувачують у спонуканні неповнолітніх до секс-поїздок, переслідуванні неповнолітніх, незаконному перевезенні неповнолітніх для секс-бізнесу. Максвел відкидає звинувачення.

Стосунки Максвел та Епштейна називають «особистими та професійними». За даними ФБР, вони були в інтимних стосунках з 1994 до 1997 року.

У ФБР з'ясували, що жінка намагалася «подружитися» з постраждалими, зокрема розпитувала їх про навчання та родину, ходила разом із ними на шопінг та у кіно. Зазначається, що Максвел намагалася «нормалізувати сексуальне насильство» і навіть бувала присутня під час сексуальних актів із неповнолітніми або безпосередньо брала у них участь.

Нагадаємо:

  • У 2007 році мільярдера Джефрі Епштейна звинуватили в сутенерстві та схилянні декількох десятків неповнолітніх до секс-бізнесу. Розслідування проводили у 2002-2005 роках у Нью-Йорку та Флориді.
  • Епштейн пішов на угоду зі слідством — його справою займався Алекс Акоста, який тоді був прокурором Південної Флориди. У результаті Епштейн просидів у в'язниці лише 13 місяців замість багаторічного, а можливо, і довічного терміну, який міг призначити йому суд. Крім того, Акоста погодився приховати факт угоди зі слідством від жертв у цій справі.
  • У листопаді 2018 року газета The Miami Herald опублікувала власне розслідування, присвячене справі Джефрі Епштейна і ролі Алекса Акости у ній. За старою справою журналістам вдалося знайти близько 60 жертв насильства з боку Епштейна.
  • У лютому 2019 року суд Південної Флориди ухвалив, що приховування інформації від жертв було незаконним.
  • 7 липня 2019 року влада США затримала Епштейна. За версією слідства, Епштейн отримував сексуальні послуги від неповнолітніх дівчат і «позичав» їх впливовим людям. Мільярдер не визнав провину, а занадто м'яка угода з Епштейном викликала публічну критику на адресу Акости.
  • 12 липня 2019 року міністр праці Сполучених Штатів Алекс Акоста оголосив про відставку через скандал навколо Епштейна.
  • 10 серпня 2019 року Джефрі Епштейна, який перебував в одиночній камері в нью-йоркській в'язниці в очікуванні суду за звинуваченням в секс-торгівлі, жертвами якої стали десятки неповнолітніх дівчат, знайшли мертвим у його камері.
  • За кілька днів по тому судмедексперти встановили, що причиною смерті стало самогубство. У ніч смерті Епштейна в його камері не проводили регулярних моніторингів, які передбачені протоколом в’язниці.
Поділитись: