УКРАЇНА

Фігурант «справи рюкзаків» продав Нацполіції кашкетів на понад 2 млн грн

4 листопада, 2017 14:35
УКРАЇНА/Фігурант «справи рюкзаків» продав Нацполіції кашкетів на понад 2 млн грн
Зберегти
Вигляд
Фігурант справи «рюкзаків Авакова» ФОП «Володимир Плигачов» продав Національній поліції України у 2016 році форменні кашкети на 2,2 мільйони гривень

Фігурант справи «рюкзаків Авакова» ФОП «Володимир Плигачов» продав Національній поліції України у 2016 році форменні кашкети на 2,2 мільйони гривень.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на «Вісник держзакупівель».

Міністерство внутрішніх справ уклало з «Плигачов» три угоди, більше тендерів це підприємство не вигравало.

Зазначається, що Володимир Плигачов фігурує у справі «рюкзаків Авакова» як підприємець, який у лютому 2015 року взяв участь у переговорній процедурі МВС із закупівлі тисячі рюкзаків для бійців на Донбасі на суму 2,1 млн гривень.

За даними детективів Національного антикорупційного бюро, ФОП «Плигачов» у закупівлі був посередником.

У березні та квітні того року Міністерство внутрішніх справ України переріхували 2,1 млн грн на рахунок Плигачова, а той сплатив 214 тисяч гривень погашення боргу за пошиття рюкзаків компанії «Німфея».

«На допиті офіційний представник Плигачова не зміг пояснити, яким саме способом ФОП отримав офіційне запрошення до участі в переговорній закупівлі від МВС. На думку детективів, така дивна ситуація свідчить про змову між Плигачовим та чиновниками міністерства», — повідомляє УП з посиланням на «Марлін».

Сина глави МВС Авакова підозрюють у розтраті 14 мільйонів гривень бюджетних коштів при закупівлі рюкзаків МВС. У справі також фігурує екс-заступник міністра Авакова Сергій Чеботар та ще одна людина. 

31 жовтня детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра і Сергія Чеботаря. 

Також детективи НАБУ провели обшуки в сина АваковаУ МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим.  А сам Арсен Аваков заявив, що його син доведе свою невинуватість у суді.  

Олександра Авакова та Сергія Чеботаря суд відпустив під особисте зобов'язання з носінням електронного браслета.

НАБУ розслідує справу щодо закупівлі рюкзаків для МВС, в якій фігурував син голови МВС Арсена Авакова, від 15 березня 2016 року. Цю справу НАБУ витребувало у військової прокуратури, де вона перебувала впродовж дев’яти місяців, і за той час жоден фігурант справи не був допитаний. 

Журналісти «Схем» знайшли відеозаписи, схожі на зйомки прихованою камерою в кабінеті тогочасного заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, який до травня 2015 року відповідав у міністерстві за державні закупівлі.

На відео зафіксований діалог про закупівлю рюкзаків між нібито сином міністра Авакова Олександром та особою, схожою на Сергія Чеботаря,  в якому вони домовляються про отримання сином міністра бюджетного підряду в обхід законної процедури тендеру. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Рюкзаки Авакова»: НАБУ та САП у великій політичній грі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини