ENRU

Французькі сенатори відвідали прифронтову зону на Донбасі

3aa2aaad819197e16
Французькі сенатори відвідали прифронтову зону на Донбасі, фото штаб АТО

Французькі сенатори на чолі з головою групи дружби «Франція-Україна» сенату Французької Республіки Ерве Мореєм відвідали КПВВ «Майорськ» і прифронтову Авдіївку.

Про це повідомив прес-центр штабу АТО.

«Основна мета візиту — ознайомлення з політикою безпеки і соціально-економічною ситуацією в зоні конфлікту. Особливо це стосується міст, які знаходяться на лінії розмежування. Побачене французьку делегацію вразило. Після повернення додому політики мають намір активно закликати співвітчизників до підтримки України», — ідеться у повідомленні штабу.

Ерве Морей зазначив, що Франція послідовно підтримує цілісність та суверенітет України, ввела санкції проти Росії. Навіть – попри те, що вони негативно позначаються на сільському господарстві Франції.

Прес-центр штабу АТО

Також сенатори запевнили, що Франція зацікавлена у співпраці з Україною – як у суспільно-політичній, так і в економічній площині.

«Однак рішення щодо участі миротворців ООН на території України у французькому парламенті остаточно не прийнято. Франція за мир в регіоні, за реформи, дотримання Мінських домовленостей, безпечну роботу місії ОБСЄ», — зазначили в штабі.

9 вересня Україна передала Радбезу ООН резолюцію про розміщення миротворців на Донбасі

Раніше повідомлялося, що Франція та Німеччина розроблять концепцію миротворчої місії на Донбасі.

5 вересня президент Росії Володимир Путін доручив російському МЗС унести на розгляд Радбезу ООН проект резолюції щодо миротворців на Донбасі. Умовою місії Путін назвав перебування миротворців виключно на лінії зіткнення.

МЗС України назвало заяву Путіна спробою представити агресію внутрішньо-українським конфліктом. 

Згодом Україна довела до відома генсека ООН позицію щодо миротворців на Донбасі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Але є одне але»: що означає заява Путіна про миротворців на Донбасі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram