Гілларі Клінтон не виключає, що братиме участь у президентських виборах Сполучених Штатів Америки 2020 року. Про це повідомив журналіст американського телеканалу CNN Джеф Зелені з посиланням на три неназвані джерела.

«Три людини сказали мені на цьому тижні, що вона заявляє про те, що останні новини в США, зокрема затримання Роджера Стоуна, підштовхнули її до роздумів про те, що не варто остаточно відмовлятися від ідеї стати президентом», — сказав Зелені.

Він додав, що Клінтон «не зачиняє свої двері» для цієї ідеї. Водночас журналіст зазначив, що більшість кандидатів у президенти ніколи не відмовляються від такої ідеї.

Журналіст CNN зазначив, що отримана інформація про Клінтон не означає, що вона «в очікуванні президентської кампанії або вже будує плани».

У жовтні 2018 колишня суперниця Дональда Трампа у президентських виборах 2016 року, Гілларі Клінтон, заявила, що не бажає висуватися на наступні вибори, але «хотіла би бути президенткою».

Зазначимо, що президент Трамп повідомив в інтерв'ю каналу Fox News, що не проти знову змагатися з Клінтон на виборах 2020 року.

У листопаді 2016 року кандидат від республіканської партії Дональд Трамп виграв президентські вибори у США та став 45 лідером країни. Трамп набрав 276 голосів виборців, його опонентка Гілларі Клінтон від демократів набрала 218 голосів

Поділитись: