Президент Володимир Зеленський закликав політичні партії, які отримують державне фінансування у 2020 році, вслід за «Слугою Народу» віддати ці кошти на потреби українських лікарів.

Про це глава держави заявив у своєму відеозверненні.

«Окремо хочу відзначити рішення партії «Слуга Народу» повністю відмовитись від бюджетного фінансування та віддати всі ці кошти на потреби українських медиків. Закликаю й інші політичні сили вчинити так само», — зазначив президент.

Він назвав це «тимчасовими незручностями», адже основне завдання зараз — вберегти людей від коронавірусу.

Нагадаємо, 26 березня 2020-го партія «Слуга Народу» вирішила відмовитися від державного фінансування діяльності на 2020 рік, яке передбачено законом.

Пропрезидентська партія також закликала всі парламентські партії, які за законом мають фінансування з бюджету, вчинити так само. Загальна сума, що спрямовується законом на діяльність партій, становить 212,6 млн грн.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі офіційно зафіксували 664 924 випадків інфікування коронавірусом.

Станом на ранок 29 березня в Україні зафіксували 418 випадків коронавірусу. З них 9 — летальні. Водночас 5 пацієнтів одужали — 4 дорослих і 1 дитина.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: